250000cph led linear lighting machine
Certification
China Shenzhen Eton Automation Equipment Co., Ltd. certification
Customer Reviews
ETON servisi çok özenli, mühendisler çok sabırlı ve makine kullanımı kolay.
—— Fikret
—— Nadim
—— ngyum
—— Sanjay
—— tim
Çok fonksiyonlu bir makine ampul, lamba ve sürücü, çok akıllı sopa olabilir!
—— cagin
—— praveen
—— pawan
RT-1 hızlı ve yüksek hassasiyetli
—— abbas
The quality of your machines is very good, our company has been put into production
—— mohamed
Il servizio post-vendita ETON è tempestivo ed efficace per risolvere le nostre preoccupazioni
—— Addy
ETON 제품 품질은 안정적이고 비용 효율적입니다.
—— MIN KEE KIM
yra profesionalus, efektyvus ir gali padėti mano gamyklai sparčiai vystytis
—— adam phelan
Maaaring ibigay ng ETON ang buong line plan, mataas ang katumpakan ng makina
—— Antonio C. Cuyegkeng
ETON jest moim zaufanym partnerem
—— Andrzej Danielewicz
I'm Online Chat Now
(266)
buy 250000 CPH 68 heads 5 PCS Digital Camera LED highspeed PCB making machine online manufacturer
250000 CPH 68 heads 5 PCS Digital Camera LED highspeed PCB making machine
68 Feeders High Precision LED Mounting Machine for led tube/0.5m/1m strip light
Technical parameter length 2700mm width 2300mm height 1550mm Total weight 1700kg Mounting speed 250000CPH components LED3014/3020/3528/5050 and resistor,capacitor,bridge rectifiers Electrical control Independen... Read More
Multifunctional automatic components making 24 PCS head 90000CPH pick and place machine
Smd mounting machine 100M Flexible Rolling Strip light making smt production line
T9 Ultra High Speed Pick Place SMT Mounter 68 Feeders 250K CPH For Flexible Strip
50 soft light strip PCB processing pick and place machine SMT production line Technical parameter PCB Length Width 250mm*any length PCB Thickness 0.5-1.5mm PCB Clamping Vacuum adsorption, cylinder splint, ... Read More
Electric feeder with double motor 250000cph flexible strip highspeed SMT mounter
buy High Quality Smt Production Line 250000cph SMT Chip Machine online manufacturer
High Quality Smt Production Line 250000cph SMT Chip Machine
buy Any Length Flexible Strip SMT Mounting Machine 380VAC 250000CPH 0.5mm Components online manufacturer
Any Length Flexible Strip SMT Mounting Machine 380VAC 250000CPH 0.5mm Components
Any Length Flexible Strip SMT Mounting Machine 380VAC 250000CPH 0.5mm Components Production Introduction of Pick and Place Machine HT-T9 1. Dual-arm magnetic linear high-speed mounter for flexible strip(no wire... Read More
buy LED light pick and place machine Special machine for felxible strip online manufacturer
LED light pick and place machine Special machine for felxible strip
LED light pick and place machine Special machine for felxible strip Technical parameter Dimension Length 3100mm Width 2300mm Height 1550mm Total Weight 1700kg PCB PCB Length Width 250mm*any length PCB Thickness ... Read More