250000cph led linear lighting machine
Certification
China Shenzhen Eton Automation Equipment Co., Ltd. certification
Customer Reviews
ETON servisi çok özenli, mühendisler çok sabırlı ve makine kullanımı kolay.
—— Fikret
—— Nadim
—— ngyum
—— Sanjay
—— tim
Çok fonksiyonlu bir makine ampul, lamba ve sürücü, çok akıllı sopa olabilir!
—— cagin
—— praveen
—— pawan
RT-1 hızlı ve yüksek hassasiyetli
—— abbas
The quality of your machines is very good, our company has been put into production
—— mohamed
Il servizio post-vendita ETON è tempestivo ed efficace per risolvere le nostre preoccupazioni
—— Addy
ETON 제품 품질은 안정적이고 비용 효율적입니다.
—— MIN KEE KIM
yra profesionalus, efektyvus ir gali padėti mano gamyklai sparčiai vystytis
—— adam phelan
Maaaring ibigay ng ETON ang buong line plan, mataas ang katumpakan ng makina
—— Antonio C. Cuyegkeng
ETON jest moim zaufanym partnerem
—— Andrzej Danielewicz
I'm Online Chat Now
(266)
Automatic Pick And Place Machine 250000 CPH For LED Lights Mounting LED Chips
Pick and place machine for led lights mounting led chips Technical parameter Dimension:2700*2300*1550mm Total Weight:1700kg PCB Length Width:Max:1200*330mm Min:100*100mm PCB Thickness:0.5-5mm PCB Clamping... Read More
buy HT-T9 LED Strip SMT Mounting Machine 68 Feeders & Heads 500mm/S Speed online manufacturer
HT-T9 LED Strip SMT Mounting Machine 68 Feeders & Heads 500mm/S Speed
Fast LED Strip Mounting Machine HT-T9 250000 Cph in strip production line Technical parameter Model HT-T9 Dimension Length 3100mm Width 2300mm Height 1550mm Total Weight 1700kg PCB PCB Length Width 250mm*any ... Read More
Automatic Highspeed SMT Machine 68 Feeder Station LED Chip Pick And Place Machine
buy Automatic SMT Machine 68 Nozzles Surface Mount Placement Machine online manufacturer
Automatic SMT Machine 68 Nozzles Surface Mount Placement Machine
buy LED Tube SMT Mounting Machine 250000CPH Automatic PCB Pick And Place Machine online manufacturer
LED Tube SMT Mounting Machine 250000CPH Automatic PCB Pick And Place Machine
buy Window 7 SMT Production Line 68 Heads SMT Pick And Place Machine online manufacturer
Window 7 SMT Production Line 68 Heads SMT Pick And Place Machine
25W CPH smt production line 68 heads smt roll to roll pick and place machine What are the functions of high-quality domestic placement machines -2? Mounter control part: 1. The drive cylinder, solenoid valve, ... Read More
buy HT-T9 250000 Cph LED Strip Production Line Fastest Pick And Place Machine online manufacturer
HT-T9 250000 Cph LED Strip Production Line Fastest Pick And Place Machine
buy 250000CPH SMD Pcba Pick And Place Machine For Flexible Strip online manufacturer
250000CPH SMD Pcba Pick And Place Machine For Flexible Strip
250000cph High Speed SMT Mounter Magnetic Linear Motor 68 Head For LED Assembly
buy 250000CPH PCB High Speed Pick And Place Machine SMT production line online manufacturer
250000CPH PCB High Speed Pick And Place Machine SMT production line
led light making machine with magnetic linear motor led lights assembly machine with windows 7 software for resistors capacitors smt mounting with vision system for pick and place robot led 3014 in led light ... Read More