250000cph led linear lighting machine
Certification
China Shenzhen Eton Automation Equipment Co., Ltd. certification
Customer Reviews
ETON servisi çok özenli, mühendisler çok sabırlı ve makine kullanımı kolay.
—— Fikret
—— Nadim
—— ngyum
—— Sanjay
—— tim
Çok fonksiyonlu bir makine ampul, lamba ve sürücü, çok akıllı sopa olabilir!
—— cagin
—— praveen
—— pawan
RT-1 hızlı ve yüksek hassasiyetli
—— abbas
The quality of your machines is very good, our company has been put into production
—— mohamed
Il servizio post-vendita ETON è tempestivo ed efficace per risolvere le nostre preoccupazioni
—— Addy
ETON 제품 품질은 안정적이고 비용 효율적입니다.
—— MIN KEE KIM
yra profesionalus, efektyvus ir gali padėti mano gamyklai sparčiai vystytis
—— adam phelan
Maaaring ibigay ng ETON ang buong line plan, mataas ang katumpakan ng makina
—— Antonio C. Cuyegkeng
ETON jest moim zaufanym partnerem
—— Andrzej Danielewicz
I'm Online Chat Now
(266)
buy 250W Cph High Speed Mounter, Roll To Roll Flexible Strip SMT Pick Place Machine online manufacturer
250W Cph High Speed Mounter, Roll To Roll Flexible Strip SMT Pick Place Machine
High capacity mounter for unlimited length of flexible strip with 34 pcs head SMT machine Product description Dimension: 3100*2300*1550mm Total weight:1700kg PCB length width: 250* any length Mounting mode: ... Read More
Automatic PCB pick and place machine hot sales with LED making machine production line
Automatic PCB pick and place machine hot sales with LED making machine production line Product feature Super speed pick and place machine,the capacity reach 20W Apply to the 0.6M,0.9m,1.2m rigid PCB and 0.5m,1m ... Read More